A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Новини

Відкритий урок зарубіжної літератури

18 лютого 2019 року у Скварявській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся відкритий урок зарубіжної літератури «Ідея любові до життя як усеперемагаючої сили у творі Джека Лондона «Жага до життя».

14:50 20.02.2019

Сто небесних ангелів

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. 18 лютого 2019 року, з метою виховання почуття патріотизму і поваги до історії власного народу та Батьківщини, був проведений флешмоб «Сто небесних ангелів».

14:42 20.02.2019

Від алгоритму до креативного програмування

Останні роки по всьому світу спостерігається бум вивчення програмування. Програміст – одна з найбільших затребуваних професій, а вміння програмувати – значна перевага для будь-якого резюме. Крім того, це ще й дуже цікаве вміння, яке може опанувати кожен. Саме тому для засідання школи педмайстерності учителів інформатики району, яке відбулося 19 лютого у Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, було обрано тему «Від алгоритму до креативного програмування». Учителі школи підготували збірку програмного забезпечення для вивчення алгоритмізації та програмування на уроках інформатики.

12:47 20.02.2019

Профілактичний захід щодо запобігання насильства та булінгу в молодіжному середовищі

Нещодавно до Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 завітали гості: директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Ярослав Бордіян, начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, начальник сектору Ювенальної превенції ГУ НП Золочівського ВП у Львівській області разом із старшим інспектором, майором міліції Оксаною Березіною, директор Золочівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Золочівської райдержадміністрації Наталя Маркевич разом із представником Служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації, представники благодійного фонду ?Легіон світла?.

16:57 19.02.2019

Вхід для адміністратора