Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

ЗНО

ЗНО

На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання  з англійської, німецької, французької, іспанської мов та біології. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.


13 червня тестуванням з хімії завершилася основна сесія ЗНО 2019. Цьогоріч ЗНО складали 268 випускників ЗЗСО району, а також студенти ПТНЗ, ВПУ, технікумів і коледжів. Основні тестування (математика, українська мова і література, історія України) відбувалися в Золочеві в пунктах тестування Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 і Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2, а інші (іноземні мови, фізика, біологія, географія, хімія тести) - у Львові. Відділ освіти забезпечив підвезення учасників ЗНО до пунктів тестування шкільними автобусами. Залучено до процедур ЗНО 135 інструкторів, старших інструкторів, чергових. Відділ освіти Золочівської РДА дякує усім причетним до проведення ЗНО у районі: відповідальним за пункти тестування, помічникам відповідальних, педагогічним працівникам району, класним керівникам, водіям шкільних автобусів, медичним працівникам і працівникам відділу Національної поліції. Сьогодні оголошено результати ЗНО з математики, української мови і літератури, фізики. Результати з інших предметів будуть оголошені до 25 червня.


04 червня в пунктах тестування району (Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.. №1, Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2) відбулося ЗНО з історії України, в якому взяли участь 410 учасників (94% усіх зхареєстрованих). ЗНО відбулося відповідно до Порядку проведення. Відділ освіти дякує усім причетним до організації і проведення ЗНО.


23 травня відбудеться ЗНО з української мови і літератури. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.
Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочнеться об 11:00.
Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

21 травня в пунктах тестування Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 і Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбулося ЗНО з математики, в якому взяли участь 378 учасників. Явка склала 97%. Працювало 26 аудиторій, залучено 52 старших інструкторів, інструкторів, 8 чергових. Відділом освіти організовано підвезення учасників ЗНО. 


21 травня тестуванням з математики розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.
Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочнеться об 11:00.
Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Перше тестування вже незабаром. Пропонуємо ознайомитися з підготовленою інформацією. Докладніше https://cutt.ly/HyiKba


До 30 квітня на інформаційних сторінках усіх учасників будуть розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з обраних учасниками навчальних предметів. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката ЗНО та пін-кодом, зазначеним у ньому.


У розділі «Пробне ЗНО» розміщено тестові зошити з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької, іспанської мов і правильні відповіді до них.

Відтак учасники, які брали участь у пробному тестуванні, зможуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна отримати, виконавши всі завдання, така:

історія України 94 географія 94 англійська, німецька, французька, іспанська мови  
математика 62 хімія 80 72
біологія 80 фізика 60

25 березня завершилась реєстрація на ЗНО-2019

Із 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

03-20 травня триватиме додатковий період реєстрації осіб, які:
 - брали участь в АТО/ООС та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період реєстрації;
 - проживають на тимчасово окупованій території та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період реєстрації;
 - мають складати ДПА у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації;
 - за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.


Результати з української мови і літератури – в кабінетах учасників пробного ЗНО.
Пороговий бал з української мови і літератури становить 2️⃣5️⃣ тестових балів.
Детальніше https://bit.ly/2YbdXyB


У розділі «Пробне ЗНО» розміщено правильні відповіді на завдання пробного тесту з української мови і літератури.


23 березня 2019 відбудеться пробне ЗНО з усіх предметів, крім української мови і літератури.

Важливо:

1. Знати місце проведення, маршрути доїзду, час в дорозі.
(Запрошення-перепустки розміщені на інформаційних сторінках.)

2. Взяти з собою паспорт, запрошення – перепустку, 2 ручки чорного кольору.

3. Прийти в пункт пробного ЗНО з 10 год. 15 хв. до 10 год. 50 хв.

4. Дотримуватись правил поведінки.

5. Внести свій результат в сервіс визначення результатів протягом 3-х днів.


16 березня в Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури, в якому взяли участь 308 учасників (99,7% усіх зареєстрованих). Роботу Пункту пробного ЗНО забезпечували: відповідальний за ППТ, помічник відповідального, 42 інструктори (старших інструктори), 5 чергових, лікар, медсестра, працівники Золочівського відділення національної поліції. Пробне ЗНО пройшло відповідно до нормативних документів.  Відділ освіти дякує усім залученим до проведення пробного ЗНО за сумлінну працю.

До 18 березня 2019 року учасники пробного ЗНО з української мови і літератури мають можливість отримати результат за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою 1–12 балів, скориставшись сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».
Щоб здійснити вхід до Сервісу, потрібно:

 • увести логін (персональний код) і пароль (пін-код) доступу до особистого кабінету учасника пробного ЗНО;
 • вибрати назву регіонального центру оцінювання якості освіти, на сайті якого Ви реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
 • натиснути кнопку «Заповнити бланк А» в особистому кабінеті;
 • заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;
 • ознайомитися зі Схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, наданого учасникам пробного ЗНО у паперовому або електронному форматі;
 • самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;
 • зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку «Заповнити бланк Б».

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня 2019 року.


Завтра, 16 березня, 307 абітурієнтів району візьмуть участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури.

Тестування розпочнеться об 11:00. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням. Адреса пункту тестування вказана в запрошенні-перепустці, розміщеній в особистому кабінеті кожного учасника пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру. Учасники, які запізнилися, до пункту проведення пробного ЗНО не допускаються.

Дотримання вимог і норм, передбачених процедурою проведення пробного зовнішнього оцінювання, є однією зі складових успіху.

Звертаємо увагу на те, що учасники пробного ЗНО з 15-ї години 16 березня до 18 березня 2019 року зможуть скористатися онлайн-сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», щоб отримати результат пробного ЗНО з української мови і літератури за рейтинговою шкалою 100–200 балів і критеріальною шкалою  1–12 балів.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня 2019 року. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті учасники, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.


Триває реєстрація учасників ЗНО-2019. Станом на 11.03.19 в районі сформовано 268 реєстраційних карток (100% усіх випускників). ЛРЦОЯО зареєстровано випускників 18 ЗЗСО району (зелений колір). Деталі за посиланням 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TF59ur8p7U0XB2RySIEAWiefI_LEK5FEHCpQiy0Vtg8/edit#gid=0


Триває реєстрація учасників ЗНО-2019. Станом на 28.02.19 в районі сформовано 243 реєстраційні картки (90% усіх випускників). ЛРЦОЯО зареєстровано випускників 10 ЗЗСО району (зелений колір). Деталі за посиланням 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TF59ur8p7U0XB2RySIEAWiefI_LEK5FEHCpQiy0Vtg8/edit#gid=0


Запрошення-перепустки у пункти пробного ЗНО-2019 учасників з Волинської, Львівської, Рівненської областей вже розміщені на їхніх інформаційних сторінках. Вхід - за логіном і пін-кодом.


Триває реєстрація учасників ЗНО-2019. Станом на 25.02.19 в районі сформовано 222 реєстраційні картки (82% усіх випускників). ЛРЦОЯ зареєстровано випускників 8 ЗЗСО району (зелений колір). Деталі за посиланням 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TF59ur8p7U0XB2RySIEAWiefI_LEK5FEHCpQiy0Vtg8/edit#gid=0


13 і 20 лютого 2019 року в Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбулися навчальні семінари для 73 педагогічних працівників району, залучених до процедур пробного ЗНО. 

Відповідальний за ЗНО Володимир Мурин ознайомив учасників навчання з особливостями і алгоритмом проведення  пробного ЗНО, нормативними документами, технологічною картою старшого інструктора (інструктора), чергового, Типовою промовою інструктора, виглядом протоколу, аудиторного списку, відповів на проблемні питання.

Завершальним етапом навчання буде проходженння педагогічними працівниками сертифікації (опитування) на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.


З о5 лютого по 18 березня триває реєстрація учасників ЗНО-2019 року. Станом на 18 лютого в районі сформовано 98 реєстраційних карток (36% усіх випускників).  Зареєстровано ЛРЦОЯО станом на сьогодні учнів 2-х ЗЗСО: Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 і Куровицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Детальніше із станом реєстрації можна ознайомитися за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TF59ur8p7U0XB2RySIEAWiefI_LEK5FEHCpQiy0Vtg8/edit?usp=sharing


30 січня в приміщенні кабінету інформатики Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбувся семінар-навчання для відповідальних за формування пакетів реєстраційних документів. Методист РМК Володимир Мурин ознайомив учасників семінару з нормативними документами, особливостями реєстрації, вибором предметів ДПА, алгоритмом реєстрації. З процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням.


Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і  подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти)  або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Отримати від регіонального центру Сертифікат.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».


Сьогодні, 31 січня 2019 року, завершується реєстрація учасників пробного ЗНО 2019 року. Станом на 31 січня в районі зареєстровано 285 учнів 10-11 класів. З детальною інформацією про хід реєстрації можна ознайомитися тут.


З 08 січня по 31 січня триває реєстрація учасників пробного ЗНО 2019 року на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Станом на 28 січня в районі зареєстровано 250 випускників ЗЗСО (92% усіх випускників). З детальною інформацією про хід реєстрації можна ознайомитися тут


Станом на 21 січня в районі зареєстровано 156 випускників ЗЗСО (58% усіх випускників). З детальною інформацією про хід реєстрації можна ознайомитися тут.


Станом на 15 січня в районі на пробне ЗНО зареєструвалися 39 випускників (14% усіх випускників). Статистика реєстрації на пробне ЗНО 2019 станом на 15 січня.


Реєстрація для участі у пілотній сертифікації вчителів початкових класів розпочнеться о 15.00 15 січня і триватиме до 1 лютого.


Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників» від 27 грудня 2018 р. № 1190 опубліковано на сайті Уряду.


8 січня - початок реєстрації на пробне ЗНО-2019. Зареєструватись можна тут.


З 1 грудня розпочато роботу веб-сервісу «Кабінет керівника закладу освіти». Цей сервіс призначений для внесення відомостей про заклади освіти, випускники яких:

 • проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання;

 • братимуть участь у моніторингових дослідженнях.


Працівниками ЛРЦОЯО розроблено новий тренажер з історії України «Абетка». Це можливість попрацювати з тестовими завданнями, які містять поняття і терміни, що відповідають чинній програмі ЗНО з історії України, а також програмі ЗНО з історії України , затвердженій наказом МОН №696 від 26.06.2018 (програма буде чинною з 2020р.) Перейти до тренажера 


13 грудня в Міністерстві освіти і науки України відбудеться форум «Освітні вимірювання в контексті Нової української школи», учасниками якого будуть понад сто представників різних установ і організацій, які обговорюватимуть стратегічні питання вибудови освітніх вимірювань в Україні


Запрошуємо абітурієнтів використати оновлений ресурс комп'ютерного тренувального онлайн тестування на сайті ЛРЦОЯО (тестування знаходиться тут). Розділи з предметів українська мова та література, історія України, англійська, французька, німецька, іспанська мови доповнено та оновлено тестовими завданнями 2018 року для тренування та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання-2019 року. Усі іноземні мови доповнено частинами «Аудіювання». Бажаємо успіхів!


 Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2019 триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.


Починаючи з 2021 року проходження державної підсумкової атестації з математики стане обов’язковим для випускників закладів загальної середньої освіти. Державна підсумкова атестація передбачатиме виконання завдань двох рівнів складності: академічного та профільного. Ознайомитися з рішенням Колегії МОНУ можна за посиланням.


Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.


Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.


Програми ЗНО 2019 року тут.


ДПА

Збірники завдань для ДПА