Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Новини

Зовнішнє незалежне оцінювання

Дата створення: 11:35 02.07.2020

30 червня 2020р. відбулося ЗНО з української мови і літератури в 3-х пунктах тестування: Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Золочівський професійний ліцей. Зареєстровано 736 учасників, взяли участь – 441 (60%).  

Вітаємо переможців конкурсу!

Дата створення: 16:22 15.06.2020

Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді щорічно проводить різноманітні екологічні заходи. У  рамках природоохоронної акції «Захистимо первоцвіти» відбувся конкурс  «Первоцвіти просять захисту»  

«За служіння мистецтву»

Дата створення: 18:43 10.06.2020

 Керівник «Зразкового художнього колективу України» арт-гуртка  «Палітра» Золочівського центру дитячої та юнацької творчості ГЕВКО ГАЛИНА ІВАНІВНА нагороджена  за високопрофесійну,  плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва  медаллю «За служіння мистецтву» та Почесною грамотою. 

«Всеосвіта весна 2020»

Дата створення: 11:48 10.06.2020

Упродовж травня 2020 року вихованці гуртка англ. мови (керівник Патрик О. Б.) взяли участь у дистанційній олімпіаді з англ. мови «Всеосвіта весна 2020».

«День захисту дітей: діти – наш найдорожчий скарб, наше майбутнє»

Дата створення: 11:41 10.06.2020

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Мабуть, один з найособливіших днів для вихованців дитячого будинку «Рідний дім», де безпосередньо виконується право на піклування та допомогу з боку держави, право на життя, здоров’я, навчання, особисту думку, на відпочинок.  

6 червня – День журналіста!

Дата створення: 11:38 10.06.2020

Це свято об’єднує всіх працівників засобів масової інформації - людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей та  сприяють розбудові держави.  

«Пізнанню немає меж!»

Дата створення: 11:17 02.06.2020

Кожен день для малюка – це пізнання чогось невідомого і нестерпно цікавого. Так проходять дні для вихованців дитячого будинку «Рідний дім», незважаючи на карантин і на те, що двері школи чи дитячого садочку зачинені. Так, я не помилилася, коли згадала про садочок, адже в нас зростають наші найменші  дітки, наші пташенята – Василинка і Макар. Вони разом з першокласниками Владиками Сашою і Степанком складають наймолодшу групу, з якими проводять вихователі Михаліцька  Н.І. і  Петелицька В.С. та практичний психолог Мілецька Н.В. розвиваючі заняття.  

Фестиваль лемківської пісні «Лемцвіт»

Дата створення: 11:14 02.06.2020

В рамках проекту захисту культурного надбання лемків наприкінці травня 2020 року стартував І Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "ЛемЦвіт-2020". Конкурс має на меті відродження культурної спадщини лемків, ознайомлення з історією та духовною культурою краю. Однією з умов конкурсу було виконання лемківської пісні. 

Відбувся Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Сонячний Великдень»

Дата створення: 11:13 02.06.2020

Відбувся Всеукраїнський конкурс  образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Сонячний Великдень» м. Кам’янець-Подільський. Здобув перемогу вихованець зразкового художнього колективу арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ (керівник- Гевко Галина) :

Завершення навчального року у секції української літератури Золочівської МАН

Дата створення: 11:09 02.06.2020

Привити вихованцям любов до літератури та мистецтва, дати їм знання і розуміння як класичних творів української літератури так і народної творчості, наповнити їхні душі гордістю за свою батьківщину та патріотизмом, спонукати їх до творчого пошуку, наукових досліджень та щоденної клопіткої праці у здобутті знань, умінь та навичок, які стануть фундаментом майбутніх досягнень – ось основна мета педагога і наставника молодого покоління. Саме такі цілі поставила перед собою талановитий педагог – керівник секції української літератури Золочівської МАН Марія Петрівна Рибка. Завершується навчальний рік, вичитана програма занять і залишилось підвести підсумки проведеної роботи. Але, на завершення, трохи прекрасного – поринути у світ театру…             В останні дні навчального тижня вихованці секції української літератури Золочівської МАН, учні 8, 9 класів Шпиколоського НВН переглянули онлайн-прем’єру вистави  «Маруся Чурай» за романом Ліни Костенко у виконанні талановитих  акторів Львівського молодіжного театру «Melpomena». Привернули увагу сценічна мова героїв, одяг, милозвучне виконання пісні та  зміст прем'єри.                          З метою залучення до створення кінофільмів вихованці ознайомилися з Положенням щодо проведенням VII Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен кінофест».              Також проведена індивідуальна робота по оформленню рукописної збірочки «Слідами юних краєзнавців», підведено онлайн-підсумок роботи з вихованцями за навчальний рік та поповнено матеріалами  власний блог керівника.