Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Новини

«Дошкільний телеканал представляє....»

Дата створення: 14:42 28.09.2020

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої  мудрості. Бути педагогом закладу дошкільної освіти – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – життя наших дітей, наше майбутнє і надія.

Стоп булінг

Дата створення: 14:17 28.09.2020

З 21 по 25 вересня 2020року у Плугівському НВК І-ІІІ ступенів  проходив «Тиждень протидії булінгу». В рамках Тижня  психолог Шумінська І. І.  та класні керівники провели ряд бесід та виховних годин.

У ліцейній родині

Дата створення: 14:10 28.09.2020

    Незмінною традицією для Золочівського економічного ліцею  є проведення  Дня знайомств  на початку навчального року. Цьогоріч він відбувся 25 вересня. 

Безпека на дорозі - безпека життя

Дата створення: 16:30 25.09.2020

Відповідно до річного плану роботи школи, з 21 по 25 вересня,  у Підлипецькій ЗОШ І-ІІ ст. проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

День миру!

Дата створення: 17:15 23.09.2020

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей та на підтримку Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб Миру», у Новосілківській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено виховні години: «Хай буде мир на всій землі», «Мир на землі – радість у родині», «Дружно за мир стояти – війні не бувати», «Діти проти війни», організовано флешмоб «Голуб миру» за участю учнів, виставки книжок: «Під мирним небом», «Нам всім потрібен мир».

Олімпійські баталії

Дата створення: 09:17 23.09.2020

    З 14 по 21.09.2020р. у Підлипецькій ЗОШ проводилися різноманітні заходи у рамках всеукраїнського олімпійського уроку та тижня. Школярі мали змогу на олімпійському уроці, який провів вчитель фізкультури Семенко Я.М., почерпнути багато нової інформації про історію та символіку Олімпійських ігор. Юні спортивні школи  також  залюбки долучилися до змагань із настільного тенісу та шахів. Вельми повчальним був перегляд відеороликів про славетного олімпійського  чемпіона Сергія Бубку. До речі, його рекорд із стрибків із жердиною на висоту 6м14см  тримався впродовж 26 років!  Також школярі завітали у гості  до «королеви спорту» - легкої атлетики. Учні 6 класу вправно змагалися у різноманітних легкоатлетичних естафетах.

Міжнародний день миру!

Дата створення: 09:13 23.09.2020

У Підлипецькій ЗОШ І-ІІ ст. пройшов флешмоб до Дня Миру. У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…  

Хай буде мир на всій Землі !

Дата створення: 09:54 22.09.2020

21 вересня  - Всеукраїнський день миру ! У Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася акція “ Голуб миру” , під час якої  учні власноруч виготовили паперових голубів, з побажанням миру та злагоди на Землі  та прикріпили символічні емблеми, аби показати , наскільки важливим є мир, свобода, добро і повага до ближнього.

Всеукраїнський день прибирання.

Дата створення: 16:24 17.09.2020

      16 вересня 2020 р. ДНЗ №6 «Вербиченька»  став частиною наймасштабнішої команди Еко відповідальних людей, долучившись до Всеукраїнського дня прибирання.  Заради чистоти території свого садочку, діти з задоволенням, від найменших до найстарших, а також їх наставники – громадили суху траву, підкидали пісочок, збирали гілочки.     А вихованці старшої групи №3 разом з вихователями та інструктором з фізкультури провели акцію «Зробимо чистою  стежину до кринички».  Акція відбулася з дотриманням усіх карантинних норм та  правил техніки безпеки.  Кожен у садочку чи за його межами працював в міру своїх можливостей. Але усіх згуртувала одна мета – Зробити Україну чистою!