Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Новини

Освячення Йорданською водою

Дата створення: 14:57 20.01.2020

Хай свята водичка скропить ваші личка і окропить ззовні, щоб були здорові! Хай окропить хату, щоб в ній зла не знати! Скропить всю родину, щоб жила щасливо! 20 січня 2020 року у Вороняцьку ЗОШ І-ІІІ ст.  з йорданською водою завітав парох села о. Михайло Смолінський.

Тиждень народознавства у Ремезівцівському НВК

Дата створення: 14:30 20.01.2020

З 15 по 17 січня 2020 року у Ремезівцівському НВК керівником гуртка Дацко М.В. був проведений тиждень народознавства.

Різдвяна коляда

Дата створення: 10:33 20.01.2020

Різдво — одне з найдавніших свят. Зі старих часів народ любить і шанує це свято. Українці — співучий народ і щастя  всім бажає у формі пісні.  У давні часи хлопці та дівчата приходили до знайомих привітати їх зі святом. Таку традицію підтримали та продовжують  учні  та вчителі Струтинської ЗОШ І – ІІ ст, завітавши з Різдвяною колядою  у Струтинську сільську раду,  МПД ДП «Укрспирт» та ТОВ «Карпатські мінеральні води».

Сертифікація педагогічних праціівників-2020

Дата створення: 15:38 17.01.2020

Розпочалась реєстрація для проходження сертифікації педагогічних працівників: http://testportal.gov.ua/

Про геніального українця, який умів бачити «зорі в калюжах»

Дата створення: 09:33 17.01.2020

Однією з найцікавіших тем із програми української літератури розпочався новий семестр для одинадцятикласників Золочівського економічного ліцею. Талановитий режисер, харизматична особистість, засновник поетично кіно, український Гомер… Олександр Петрович Довженко – митець, якому судилося  жити й творити в період сталінських репресій – жорстоку добу доносів, переслідувань, цькувань і заборон.

Формуємо нову культуру якості освіти

Дата створення: 17:46 16.01.2020

16 січня 2020 року відбулася нарада керівників та їх заступників з навчальної та навчально-виховної роботи освітніх закладів Золочівського району. Оскільки, вже набув чинності Наказ Міністерства освіти і науки «Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти», що фактично запускає принципово новий підхід до оцінювання якості освітньої діяльності у школах України, то одним з ключових питань, які обговорювалися на нараді було питання, яке стосувалося діяльності Державної служби якості освіти. Що таке інституційний аудит та чого від нього очікувати, розповідала начальник управління Державної служби якості освіти у Львівській області Загрева Валентина.

Виховний захід «День гідності та свободи»

Дата створення: 16:36 15.01.2020

Пташка від пташки, від зерна-зернина Паросток кожний з коріння батьків. Ти - Україна і я Україна, Іскра Вітчизни в горнилі віків У Новоселищній ЗОШ І-ІІ ст. Золочівського р-ну Львівської обл.  відбувся виховний захід «День гідності та свободи», який підготували учні 6 класу під керівництвом класного керівника Бойка П.Р. та музичного керівника Скочеляса М.В.

Я пізнаю свій рідний край!

Дата створення: 16:02 15.01.2020

Одне з чільних місць у національній системі  освіти належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи серед учнівської молоді. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. У зв’язку з цим одним з пріоритетних напрямів патріотичного виховання школярів є краєзнавство.

Перший навчальний день у новому семестрі у Золочівському НВК «Школа радості»

Дата створення: 11:38 15.01.2020

Радісні, виспані,сповнені натхненням до праці, учні повернулися на навчання після зимових канікул! Перший навчальний день у новому семестрі у Золочівському НВК «Школа радості»  розпочали урочистою спільною традиційною колядою на подвір‘ї НВК.

Нарада керівників міських ЗДО щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці

Дата створення: 11:21 15.01.2020

Відповідно до закону України «Про охорону праці» проводиться атестація робочих місць за умовами праці у дошкільних закладах освіти Золочівського району. З цією метою 13 січня 2020 року відбулась  нарада керівників міських ЗДО щодо порядку проведення атестації робочих місць кухарів та машиністів з прання та ремонту одягу.