Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Новини

Зустріч випускників у Сновицькому НВК І-ІІІ ст

Дата створення: 11:19 18.02.2020

Ритм сучасного життя надзвичайно напружений, а темп шалено швидкий. Роки пролітають метеорами. Як часто ми обіцяємо собі, що ось завтра зателефонуємо друзям–однокласникам, щоб згадати минуле і потішити душу. Але у кожного є щоденні клопоти. І «завтра» перетворюється на «післязавтра», а «післязавтра» - на «потім». І лише суботній вечір останнього місяця зими має силу об'єднати друзів. Бо у цей день шкільні товариші нарешті зустрічаються, щоб згадали своє дитинство та юність. В суботу, 15 лютого 2020 року, Сновицький НВК І-ІІІ ст. гостинно відчинив свої двері для всіх тих, хто скучив за школою та шкільними роками.

Коляда мандрує світом

Дата створення: 11:11 18.02.2020

Ось і минули Різдвяні свята, такі величні, веселі, водночас таємничі, прикрашені гарним настроєм, запахом хвої та мелодійною українською колядкою. 14 лютого 2020 року  в Ушнянській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося родинне свято «Коляда мандрує світом».

Відкритий урок з української мови у 8 класі Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата створення: 10:59 18.02.2020

17 лютого 2020 р. директор Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрій Савчук (а він і учитель української мови й літератури) провів відкритий урок. Допомагали йому в цьому учні 8-го класу.

Мова - духовне багатство народу

Дата створення: 10:33 18.02.2020

Чудові слова Василя Сухомлинського змушують нас задуматися над величчю рідної мови, над її багатством, над її багатогранністю. Незабаром ми святкуватимемо Міжнародний день рідної мови. І дошкільнята Золочівського ДНЗ №6 «Вербиченька» також готуються до цього свята.  Зокрема вихованці старшої групи №1 «Вишенька» разом зі своїм наставником  О. І. Сукмановською відвідали бібліотеку Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

День святого Валентина у Колтівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 09:47 18.02.2020

14 лютого – День святого Валентина. В цей день усі закохані цілого світу стараються зробити щось приємне для своєї другої половинки, щоб цей день запам’ятався надовго чимось хорошим і позитивним. У Колтівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся  виховний захід до Дня закоханих, який проводили  учні 7 і 9 класів.

Участь юних дослідників у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата створення: 09:29 18.02.2020

15-16 лютого 2020 року у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів наукових товариств.

День святого Валентина у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 16:24 17.02.2020

14 лютого 2020 року  у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось свято, присвячене Дню святого Валентина.  День Закоханих святкують у школі уже не перший рік, тому уже стало доброю традицією, і зайняло місце серед улюблених свят у навчальному році.

Під знаком Купідона

Дата створення: 16:08 17.02.2020

Так ніхто не кохав, Через тисячі літ лиш приходить подібне кохання. В день такий розцвітає весна на землі І земля убирається зрання… День святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, коли люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. В цей  лютневий день на душі тепло, як ніколи,  повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того, день усіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину… Це романтичне свято не проминуло Великовільшаницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів  і завітало до кожного класу. Учні активно взяли участь у святковому оформленні приміщення  школи до Дня закоханих.

Година-спомин «Час і досі не загоїв рани…»

Дата створення: 15:56 17.02.2020

Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна. Геройство. Біль. Дочасна сивина. Прокляття чаша випита до дна. Жорстока тиша. Вибухоподібна. Війна. Війна. Війна. 15 лютого  відзначають 31-ту річницю виведення військ з Афганістану. Ця війна тривала довше, ніж Друга світова. Молоді хлопці, яких призвали служити в армію, потрапили на «чужу» війну, жорстоку, немилосердну. Проте, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок, захищають тих, хто цього потребує. З метою вшанувати пам’ять загиблих у афганській війні, згадати дату її початку та закінчення. Закріпити знання та отримати нові про причини виникнення конфлікту в Афганістані, який переріс у десятилітню війну, 17 лютого 2020 року у Шпиколоському НВК пройшла година-спомин «Час і досі не загоїв рани…».

Тематичний тиждень здоров’я «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу»

Дата створення: 14:48 17.02.2020

У дошкільному підрозділі «Сонечко» Шпиколоського НВК з 10 по 14 лютого 2020 р. проходив тематичний тиждень здоров’я «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу».