Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Новини

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів географії

Дата створення: 12:26 20.02.2020

19 лютого 2020 року на базі Заставненського НВК відбулося чергове засідання школи педагогічної майстерності вчителів географії району на тему «Методи, прийоми та форми навчання на основі компетентісного навчання».

Турчин Петро – переможець районного конкурсу читців поезії Л. Костенко та В. Симоненка

Дата створення: 09:30 20.02.2020

19 лютого 2020 року в Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2 відбувся районний конкурс читців  поезії Ліни  Костенко, присвячений 90-річчю від дня народження та Василя Симоненка, присвячений 85-річчю від дня народження. Скварявську ЗОШ І-ІІІ ст. представляв учень 11 класу Турчин Петро. З уст  юного таланту прозвучала пісня «Не моя» гурту «Kozak System» на слова В. Симоненка «Ну скажи – хіба не фантастично». Надзвичайно проникливе виконання даної пісні, артистичність та вміння донести до слухача ідейність композиції принесла Петру перемогу у даному Конкурсі (І місце у номінації «Пісня» серед шкіл І-ІІІ ст.)!!!

Здобутки вихованців секції фольклору Золочівської МАН

Дата створення: 16:02 19.02.2020

Вихованка секції фольклору Золочівської МАН Бойко Вікторія (учениця Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 1) здобула ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств, представивши журі наукову роботу на тему: «Особливості святкування Різдва на Золочівщині».

Колективні перегляди занять у молодших групах ДНЗ №7 "Веселка"

Дата створення: 14:46 19.02.2020

14 лютого 2020 року  в ДНЗ № 7 «Веселка» м Золочева пройшли колективні перегляди занять. Досвідом використання інноваційних технологій в освітньо-виховному процесі з малятами раннього віку ділилися педагоги, які атестуються в 2019-2020 навчальному році.

Перемога у Всеукраїнському художньому конкурсі

Дата створення: 10:55 19.02.2020

Відбувся Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяна зірка» у м. Кам’янець-Подільський. Він спрямований на реалізацію державних і місцевих освітніх та культурних програм з метою розвитку творчого потенціалу, розкриття здібностей конкурсантів; популяризацію творчих робіт художників. У цьому конкурсі здобув перемогу вихованець зразкового художнього колективу арт-гуртка «Палітра» Золочівського ЦДЮТ (керівник- Гевко Галина): Будзівула Максим  (вікова категорія до 6 років) – І місце; назва художньої роботи «Веселе Різдво».

Вчимося мудрості у Софії Федорівни Русової

Дата створення: 10:10 19.02.2020

“Нація народжується  біля дитячої колиски,  тільки на рідному ґрунті”, – писала Софія Русова. 18 лютого вся прогресивна громадськість вшановує світлу пам’ять -  день народження видатної жінки, палкої прихильниці національного виховання, класика української педагогіки Софії Федорівни Русової. З кожним роком до нас все більше повертається її ім’я і творча спадщина. Ім‘я Софії близьке і дороге педагогам Золочівського ДНЗ №3 «Сонечко», вихованцям та їх батькам, бо  ось уже 11 років   в закладі працюють за її Концепцією, черпають невмирущі знання   її золотих праць. В стінах садочку живуть, діють принципи національного дошкільного закладу, про який так мріяла Софія Русова – педагог світового рівня, дорога наша землячка, що палко усвідомлювала ідею національної освіти і сприяла реформуванню української системи на основі найсучасніших наукових досягнень.  Це був  не просто святковий тематичний день в закладі, а  педагогічні читання, відкриті заняття з іграми створеними С.Русовою, літературні читання її оповідань для дітей, це було «живе» спілкування з найповажнішою, найбільш світлою вченою - Софією Русовою.

Доброта людину зігріває

Дата створення: 15:11 18.02.2020

Розуміючи  важливість формування у дітей проявів доброти, милосердя, співчуття, духовності, поваги до оточуючих та близьких,  у дошкільному навчальному закладі №4 «Малятко» у двох старших групах  проходили  тематичні  дні  «Доброта людину зігріває».  

Наша гордість

Дата створення: 14:49 18.02.2020

Вихованець секції фізики Золочівської МАН, учень 10 класу Золочівського  ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Шашкевича Погончук Назар став переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств в секції експериментальної фізики.

День святого Валентина у Словітському НВК

Дата створення: 12:40 18.02.2020

14 лютого 2020 року у Словітському НВК відбулася конкурсно-розважальна програма на основі популярного шоу «Хто зверху?». Дівчата та хлопці 8-10 класів вирішували  хто з них спритніший, креативніший, хитріший та ерудованіший.

Година вшанування «Без права на забуття: Афганістан»

Дата створення: 12:29 18.02.2020

14 лютого 2020 року  з нагоди 31 річниці виведення з Афганістану радянських військ, у Словітському НВК І-ІІІ ступенів було проведено годину вшанування «Без права на забуття: Афганістан».