Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Новини

«Бобер-2020» у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 14:47 12.11.2020

9 та 10 листопада учні Струтинської ЗОШ І-ІІ ст. стали учасниками Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерної грамотності. Конкурс проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп'ютерною технікою та літературою, Учні отримали задоволення від розв’язування цікавих логічних завдань. Сподіваємось, що учасники добре справились із завданнями.

День української писемності у Скнилівській ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 14:42 12.11.2020

9 листопада 2020 року у Скнилівській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся захід «До Дня   української писемності».                                                                             Метою заходу було: розповісти про виникнення свята – Дня української писемності та мови; подати відомості про великого мецената П.Яцика; поглибити знання учнів про історію виникнення й становлення письма, про український алфавіт, історію українського правопису; виховувати повагу до історичного минулого, до народу, його історії, любові до рідної мови; почуття національної гідності. Свято розпочалося із вступного слова директора школи Штохмал Ольги Романівни, яка розповіла про мецената Петра Яцика. Учні 5-7 класів декламували поезії, присвячені красі української мови. Згодом, учасники свята повідомили цікаві факти про історію становлення мови. Після цього була проведена вікторина «Продовжи прислів’я». Найактивнішими учасниками були Кубіцький Іван, Гавришків Андрій, Горак Олена, які згодом отримали оцінки залежно від кількості даних правильних відповідей. Учні збагатилися новими знаннями та отримали багато приємних вражень. Усі учасники свята залишилися задоволеними.

День української писемності та мови,в Ушнянській ЗОШ І – ІІ ст.

Дата створення: 14:54 10.11.2020

             Бібліотечний урок « Слово до слова – зложиться мова».

Література – мистецтво слова

Дата створення: 14:30 10.11.2020

Радіодиктант Вороняцька ЗОШ

Дата створення: 12:14 10.11.2020

День української писемності та мови у Струтинській ЗОШ І-ІІ ст.

Дата створення: 11:34 10.11.2020

                                                      

Мовознавчий турнір у 4-му класі Ясіновецького НВК

Дата створення: 09:50 10.11.2020

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Вже доброю традицією стало в нашій школі урочисто відзначати це свято. Адже мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків. З нагоди цього свята у 4 класі було проведено мовознавчий турнір, де учні мали змогу продемонструвати свої знання з рідної мови. Вони вправлялись у виконанні цікавих завдань, доводили свої міркування, думки, висловлювали свою любов й повагу до рідної мови у віршах, читали напам'ять цікаві гуморески. І, звичайно, свято закінчилось піснею "Батьківська мова" у виконанні учнів класу.

Єднаймося в мові! Золочівський економічний ліцей

Дата створення: 16:01 09.11.2020

День української писемності та мови започаткували більше двадцяти років тому з метою консолідації суспільства. У нашій державі його відзначають 9 листопада. Різноманітні урочисті заходи, які проводять цього дня, мають на меті гуртувати українців довкола рідного слова, популяризувати його.