A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

До праці-співпраці!!!

Дата: 31.08.2019 18:29
Кількість переглядів: 101

Ось і Першовересень…  А ще так недавно завершувався квест-педрадою 2018-2019 навчальний рік у Золочівському НВК "Школа радості".

І хочеться пригадати усі  п’ять педагогічних локацій:
№1 – «ДІАМАНТ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ. НОВИЙ ПРАВОПИС» /Я.Д.Сухецька/;
№2 – «МЕДІАГРАМОТНІСТЬ ПЕДАГОГА»/О.С.Троцька/;
№ 3 – «ЦІННОСТІ та СТАВЛЕННЯ» /О.П.Фелештин/;
№4 – «МЕТОДИЧНИЙ ВІНОЧОК»/ М.Г.Леськів/;
№5 – «МОТИВАЦІЯ УСПІХУ» /Г.В.Дьоміна/.
Учительство об’єдналось у 5 команд, які отримали «справжні» залікові книжки, в яких керівники локацій ставили відмітки, після вдало виконаних завдань. У кінці квесту кожна із команд ділилася новим досвідом та знаннями, креативними ідеями на новий 2019-2020 навчальний рік.
Літо - як один день!
Засідання педагогічної ради, що відбулося 29 серпня 2019 року, знову згуртувало школорадісно-чародійну родину. Звичайно, обговорили важливі питання, затвердили план роботи, продовжили пілотування у 3-іх класах державного стандарту початкової освіти, ухвалили нові ідеї та пропозиції, а ще взялись працювати, як завше, за ініціативою директора, над внутрішньою системою забезпечення якості освіти.
А 30 серпня 2019 року для педагогів було проведено тренінг: «Важливо: формувальне оцінювання». Організатор і модератор тренінгу – Я.Д. Сухецька. Працювали у команді та групах, виконували як окремі, так і спільні завдання. Дискутували про методичні рекомендації щодо формувального оцінювання учнів. 
Обговорювали, порівнювали, узгоджували, доповнювали, конкретизували, аналізували та навчились працювати із техніками формувального оцінювання.
А ще вчились рефлексувати, створювати галерею за спільно узгодженими критеріями, а також були у ролі тих, хто виконує завдання, і тих, хто спостерігає. 
Дякуємо Л.М. Бохні, методистові РМК, за плідну співпрацю із школорадісною спільнотою. Вдячні всім за позитив та натхненний настрій на новий навчальний рік!
Педагог - організатор
С.Заброцька


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень