29 річниця з нагоди Конституції у Золочеві
На площі Незалежності у Золочеві відбулися урочисті заходи з нагоди 29-ї річниці Конституції — символу демократії, свободи та єдності українського народу. Цей день об’єднав тих, хто серцем і душею вболіває за рідну країну та її майбутнє.
До заходу долучилися працівники відділу з питань освіти, молоді і спорту.Під звуки Державного Гімну панувала атмосфера піднесення й гордості.
У виступах підкреслювалося значення Конституції як основи державності, гарантії прав, свобод і гідності кожної людини. Зазначалося, що сьогодні, коли Україна бореться за свою свободу, Основний Закон є для нас символом сили, правди й прагнення до перемоги.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали життя за незалежність нашої держави. До стели «Алея Слави» поклали квіти й запалили лампадки на знак вдячності тим, хто захищав і захищає наше право жити у вільній країні.
Коли звучить Гімн і тріпоче синьо-жовтий стяг, ми пам’ятаємо про цінності, заради яких живемо й боремося. Конституція — це не просто закон, а символ нашої гідності, незламності й віри у справедливість.
Лише разом ми зможемо збудувати сильну, вільну й справедливу Україну.