Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Вихованці ДЮСШ взяли участь у турнірі з футболу "Ozerna cup"

Дата: 03.07.2024 15:51
Кількість переглядів: 76

01 липня 2024 року в селі Озерна пройшов турнір з футболу "Ozerna cup" від ФК Чемпіон Зборів серед гравців 2009-2010 року народження.

У турнірі брало участь чотири команди: ФК "Чемпіон" Озерна-Зборів, ФК "Вишнівець", ФК "Авангард" м. Чортків та ДЮСШ м. Золочів, які змагались між собою по коловій системі (два тайми по 20 хвилин) 11 на 11.

У першому турі команда ДЮСШ м.Золочів з рахунком 4:0 обіграли ФК "Вишнівець", у другому матчі 2:2 з ФК "Авангард" м. Чортків.

У завершальному турі впевнено перемогли господарів з рахунком 3:1.

Набрали по сім очок з Авангардом і рівність по різниці забитих та пропущених.

Відповідно пробивали пенальті, щоб визначити кращу команду.

У серії пенальті вихованці Золочівської ДЮСШ впевнено перемогли ФК "Авангард" м. Чортків з рахунком 4:1 та стали чемпіонами турніру.

Команда нагороджена медалями та кубком !!!

Також у номінаціях кращим півзахисником турніру став Василь Гураль, кращим воротарем Володя Гаман, а кращим гравцем Арсен Дзіндзьора, якому не було рівних!!!!

Тренери команди : Завальнюк Я.Є, Токар І.В