Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Турнір з дзюдо у Золочеві

Дата: 07.06.2024 17:21
Кількість переглядів: 87

01-02 червня 2024 року у м. Золочів відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з дзюдо на Кубок Маркіяна Шашкевича! У турнірі брало участь 707 спортсменів зі всіх куточків України. Засновником турніру являється Орест Кавецький та благодійний фонд KAVA.

Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради також долучився до організації турніру. Вихованці Золочівської ДЮСШ здобули перемогу і призові місця:

1 місце - Зайло Орест (до 81 кг);

2 місце - Коваленко Ріта (до 34 кг);

3 місце - Липяк Матвій (до 42 кг).

Також за нашу школу боролися 18 учнів, котрим пощастило менше. Береза О. в боротьбі за третє місце програв і посів 4 місце, Цьвек А., Зайло І. посіли 7 місце.

Переглянути поєдинки можна перейшовши за покликанням. Перший день змагань https://www.youtube.com/watch?v=RdjAEeZ8uwc... Другий день змагань https://www.youtube.com/watch?v=iX8fLpMYkQw...Вітаємо наших переможців! Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та виступати!