A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

І тур ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов та екології

Дата: 02.11.2021 17:55
Кількість переглядів: 43

30-31 жовтня в Золочівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 відбувся І тур ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов та екології, в яких взяли участь 55 учнів 8-11 класів ЗЗСО Золочівської ТГ.

Переможцями стали:

Англійська мова

8 клас

І місце – Грицьків Володимир (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

ІІ місце – Кмиць Вікторія (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце – Кушнір Соломія (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

11 клас

І місце – Ружицька Андріана (Золочівський ліцей)

ІІ місце – Вишинська Марія (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

ІІ місце – Островський Владислав (Золочівський ліцей)

ІІІ місце – Кравець Артем (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

ІІІ місце – Дацків Вікторія (Вороняцький ЗЗСО І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Руда Ольга (Білокамінський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Дудко Ярина (Золочівський ЗЗСО I-III ст. №3)

ІІІ місце – Гаврилів Христина ((Золочівський ЗЗСО I-III ст. №3)

10 клас

І місце – Марочкіна Олена (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

ІІ місце – Іванчишин Юрій (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

ІІІ місце – Чепелюк Марія (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

9 клас

І місце – Зубар Святослав (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

ІІ місце – Смолин Оксана (Золочівський ліцей)

ІІ місце – Демид Христина (Золочівський ліцей)

ІІІ місце – Вонса Віталій (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

ІІІ місце – Баран Вікторія (Зозулівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Лутінська Дарина (Великовільшаницький ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Німецька мова

8 клас

ІІ місце - Андросюк Олександр (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

9 клас

ІІ місце – Ковальська Мар’яна (Гончарівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Кобильник Мар’яна (Скварявський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

11 клас

І місце – Дупелич Ангеліна (Скварявський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Французька мова

9 клас

І місце – Лутінська Дарина (Великовільшаницький ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Екологія

10 клас

І місце – Борисяк Лілія (Білокамінський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Бораковська Руслана (Золочівський ліцей)

ІІІ місце – Фітель Юлія (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

11 клас

І місце – Горинчин Вікторія (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

ІІ місце – Якимів Анастасія (Золочівський ліцей)

ІІ місце – Свідерська Наталія (Скварявський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Ковалишин Ольга (Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце – Руда Юлія (Білокамінський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради дякує усім причетним до організації і проведення даних олімпіад.

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора