Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Місячник протипожежної безпеки у Новоселищній ЗОШ І – ІІ ступенів

У Новоселищній ЗОШ І – ІІ ступенів проходив місячник протипожежної безпеки. У рамках місячника були проведені вікторини, конкурси малюнків «Ні вогню!. 

 Вогонь здавна є другом людини. З його допомогою людина варить метал, готує собі їжу. Вогонь рухає техніку, допомагає людині проникнути в таємниці космосу.

Але вогонь може стати і жорстоким ворогом. Якщо з ним необережно поводитись, він виходить з-під контролю людини, може знищити все, що зустрінеться на його шляху. Щоб не сталося цього, щоб земля, на якій ми живемо залишалася наповнена красою, радістю і щастям, учні і дорослі повинні дотримуватись правил безпечної поведінки з вогнем.

Школярі у цікавій формі повторили правила безпечної поведінки з вогнем, електроприладами.  Співали, декламували вірші, складали асоціативний кущ, зустрічалися з казковими героями при перегляді мультфільму «Правила пожежної безпеки».

Як підсумок, у 2 класі було проведено ранок  «Не жартуй з вогнем!» під керівництвом  Шаваровської М. Й. та музичного керівника Скочеляса М. В.

Цікавим, змістовним і корисним був цей виховний захід. Учні пам’ятатимуть, що вогонь – це не іграшка. 

Класний керівник
Шаваровська М. Й.« повернутися до списку новин