Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Вітаємо усіх із закінченням навчального року!

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!
Вітаємо усіх із закінченням навчального року!

Щороку останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. Тож від усього серця бажаємо учням молодших та середніх класів гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового навчального року.

Сьогоднішній дзвоник востаннє пролунає для цьогорічних випускників, нагадуючи про те, що розпочинається новий, більш самостійний період у їхньому житті! Нехай відлуння цього останнього дзвоника для вас залишиться спогадом про безтурботне, радісне дитинство. Зичимо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю.

Висловлюємо безмежну подяку педагогам та батькам за їхню спільну щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу працю, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх дітей та учнів.  

Вітаємо усіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

Володимир Бартошик
начальник  відділу освіти  Золочівської 
райдержадміністрації

Людмила Бохна
голова Золочівської  районної організації
профспілки працівників освіти і науки
України« повернутися до списку новин