Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Львівської області

Антикорупційна гра "Що? Де? Коли?"

Цікаво і пізнавально пройшов Міжнародний день боротьби з корупцією у Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Учнями школи було запропоновано провести Антикорупційну гру "Що? Де? Коли?" Шляхом жеребкування було сформовано дві команди Феміда та Освітяни Для проведення цього заходу були використані нові антикорупційні інструменти для застосування в школі від проєкту USAID_ВзаємоДія.

Питання гри завжди різнопланові та цікаві. Запорукою успіху гри являється логічне мислення та увага, які учасники мали змогу продемонструвати.

Гра «Що? Де? Коли?» є не лише нестандартною формою проведення дозвілля, а й формує ряд якостей, необхідних у будь-якій справі: вміння швидко і логічно мислити, аналізувати ситуацію, ефективно працювати в команді, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі. Саме тому ці змагання завжди користувалися великою популярністю серед учнівської молоді.

За підсумками роботи журі серед команд перше місце здобула команда «Феміда»

Нове суспільство України, нова країна – це в першу чергу країна без корупції, країна без брехні. Це є новою ідеєю, яку почала сповідувати наша країна. А якостями нових українців є надійність, відкритість, прозорість, активна участь та відповідальність.« повернутися до списку новин