Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Львівської області

Навчальна евакуація у Ремезівцівському НВК

03 травня 2019 року у Ремезівцівському НВК відбулась навчальна евакуація, з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій. 


Евакуація почалася за сигналом «Увага всім!» о 10 годині 10 хвилин. Ланкою оповіщення та зв’язку базового класу з цивільного захисту було оповіщено весь склад освітнього процесу НВК. Далі, з кожного класу почалась організована евакуація учнів під керівництвом педагогічних працівників через головний та запасні виходи НВК.
Діти покинули приміщення спокійно та організовано. Школа вклалася у нормативний час для даного навчального заходу - евакуація тривала 3,15 хвилини.
Усі учні по класах разом з класними керівниками, вчителі-предметники, обслуговуючий персонал колективом залишили класні кімнаті через евакуаційні виходи та вишикувалися на подвір’ї НВК.
Періодичні тренування є основою збереження життя і здоров’я учнів та готовності учасників освітнього процесу до захисту і дій під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.« повернутися до списку новин