A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Участь у відкритому чемпіонаті Тернопільської області з боротьби дзюдо «TERNOPIL JUDO OPEN».

Дата: 04.11.2019 16:19
Кількість переглядів: 89

03 листопада 2019 року у м.Тернопіль проходив відкритий чемпіонат Тернопільської області з боротьби дзюдо «TERNOPIL JUDO OPEN».

В чемпіонаті прийняли участь більш як 700 учасників  з таких міст як Луцьк, Рівне, Хмельницький ,Чернівці, Львова, Тернополя та м. Києва.

Добре  виступили вихованці Золочівської ДЮСШ . Друге місце у ваговій категорії до 32 кг виборола Савка Яна.  Бойко Олексій, Новацький Максим,Семираз Олександр, Кондрацький Ярослав,Трач Ростислав програвши сутички за вихід у фінал змагань, посіли   5-6 місце у своїх вагових категоріях.

Готували команду до змагань тренери-викладачі відділення дзюдо Довгань Б.М. та Тараканов О.М.