Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Екскурсія на підприємство «Електроконтакт Україна»

14 березня 2019 року учні  9, 11 класу Білокамінського НВК здійснили екскурсію на підприємство ЕКУ.

ТзОВ «Електроконтакт Україна» (скорочено - ЕКУ) — виробник електричних кабельних мереж до автомобілів концернів BMW, General Motors, VW, Daimler; дочірня компанія німецького підприємства «Elektrokontakt GmbH», яке належить французькому концерну Nexans.

Золочівський виробничий підрозділ заснований у 2011 році. Розширення виробничих потужностей ТзОВ "Електроконтакт Україна" відбулося у зв'язку із орендою приміщень колишнього Золочівського радіозаводу. Сьогодні тут працює близько 1000 працівників та виготовляються електричні кабельні мережі для автомобілів Audi, Opel, Mercedes, Porsche. Виробництво здійснюється у цехах № 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307.

Майстер виробничого навчання п. Олекса Юрій провів цікаву і змістовну екскурсію по цехах  підприємства. Розповів про підготовку кадрів, вміння і навики необхідні в роботі, соціальний пакет працівників. Школярі відвідали їдальню підприємства.

Дирекція НВК, вчительський та учнівський колективи вдячні працівникам відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату Золочівської РДА в особі п. Марусин Ольги та п. Чекайло Ганни за організацію профорієнтаційної екскурсії.

Педагог-організатор
Немченко Е. В.« повернутися до списку новин