Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Перемога у міжобласному турнірі з міні-футболу

Дата: 16.12.2019 15:22
Кількість переглядів: 103

14 грудня 2019 року у м.Підволочиськ Тернопільської області відбувся традиційний міжобласний турнір з міні-футболу, присв’ячений пам’яті  Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО.

В турнірі взяли участь юні футболісти 2009 р.н. п’яти команд. Успішно виступили вихованці Золочівської ДЮСШ, вигравши усі чотири матчі з рахунками:  ДЮСШ Золочів - ДЮСШ Волочиськ -  5:1,   ДЮСШ Золочів - школа Біскова м.Тернопіль - 6:1,  ДЮСШ Золочів - "Чемпіон" м.Тернопіль - 7:1, та вигравши останній матч з господарями турніру, командою ДЮСШ м. Підволочиськ з рахунком 11:3, стали переможцями змагань.  Команда-переможець нагороджена золотими медалями та гра-мотами організатора турніру. Кращим воротарем турніру визнаний золочів’янин Гриців Роман. Підготували команду до змагань тренери-викладачі Завальнюк Я.Є., Токар І.В.