Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Львівської області

ЧАРІВНІ КАЗКИ в Дошкільному підрозділі «Чародій» Золочівського НВК "Школа радості"

«Без казки, без гри уява дитини не може жити. Казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови. Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем», - писав знаменитий В. Сухомлинський.
Нещодавно в Золочівському НВК “Школа радості” у  дошкільному підрозділі «Чародій» проходив тиждень казки, у рамках якого маленькі дошкільнята брали участь у різноманітних цікавих розвагах, театралізованих виставах та іграх.

Розпочався тиждень із авторської казки музичного керівника Рудої І.В. «Про жабеняток і крокодила». Розкриваючи сюжет казки, діти з радістю виконували взяті на себе ролі через пісні, таночки, веселу руханку. Вихователі створили для цього середовище, яке дало змогу розкритися творчим талантам та акторським здібностям дітей. Усі заходи проводились за сюжетами улюблених казок дітей. Дошкільнята щодня поринали у казкову атмосферу. Вихователі уміло використовували казку як засіб виховання і вид мистецтва. 

Бурак В.В., Умарова  Л.В., Лип’як Н.В.  розробили дидактичні ігри на основі народних казок, мета яких ? розширити кругозір вихованців, розвивати уяву та творчі здібності дітей. Разом із героями казок кожен малюк поповнив свою «життєву скриньку» нормами і правилами поведінки, важливими людськими цінностями; навчився реагувати на життєві ситуації, підвищив рівень знань про себе й оточуючих. 

Було цікаво, повчально та пізнавально.

Заступник директора
Фелештин О.П« повернутися до списку новин