A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

З вересня місяця 2019 року в Малій академії наук учнівської молоді функціонує секція соціально-реабілітаційного напряму «Профорієнтаційна діагностика»

Дата: 02.03.2020 14:20
Кількість переглядів: 91

З вересня місяця 2019 року в Малій академії наук учнівської молоді функціонує секція соціально-реабілітаційного напряму «Профорієнтаційна діагностика». 

Основні цілі навчальної програми секції: розширити і збагатити знання учнів про різноманітні професії; надати знання щодо принципів та механізму вибору майбутньої професії; створити умови для вивчення та осмислення власних професійних можливостей, здібностей, інтересів та нахилів; сформувати вміння орієнтуватися в інформації, приймати обґрунтовані рішення; надати можливість здійснити професійні проби в різноманітних видах діяльності; виховати ціннісне ставлення до праці, почуття патріотизму та готовність працювати на благо України.

            Робота у секції ведеться у різноманітних формах. Поряд з традиційними методами профорієнтаційної роботи (бесіда, профконсультація),  використовуються активізуючі методики, спрямовані на формування в учнів інтересу до побудови успішної кар’єри. Діти беруть участь у тренінгових заняттях, опрацьовують опитувальники, карткові ігри та вправи, профорієнтаційні задачі та ситуації, а також здійснюють екскурсії у різноманітні установи та підприємства.

         28 лютого 2020 року вихованці секції соціально-реабілітаційного напрямку Малої академії наук відвідали Золочівську районну філію Львівського обласного центру зайнятості. Заступник директора Золочівської районної філії центру зайнятості продемонструвала учням весь алгоритм роботи з клієнтом: від початку звернення клієнта у пошуку роботи, до кінцевого його результату - працевлаштування. Учні мали змогу ознайомитись з вакансіями, які є на даний час вільними в нашому районі, а також з різноманітними професіями, про які розповідали спеціалісти; побували в усіх відділах даної установи та ознайомились з роботою усіх спеціалістів. Довідались про цікаві професії, які є в базі даних, та як правильно скласти резюме при працевлаштуванні.

         Екскурсія була надзвичайно корисною і пізнавальною.

 

Керівник секції

Ліана Реплянська

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень