Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Заняття «Мандрівка в країну емоцій» у Ремезівцівському НВК

Дошкільне виховання – особливий період в житті дитини, коли розвиваються загальні здібності, необхідні кожній людині в будь-якому виді діяльності. Емоції відіграють важливу роль, проявляючись у поведінці, вони інформують дорослого про те, що дитині подобається, що дратує. В міру того, як дитина росте, її емоційний світ стає різноманітнішим і багатшим.


Зараз діти стали менш чутливими до почуттів інших, вони не завжди можуть зрозуміти їх, не можуть висловити й усвідомити свій внутрішній стан і свій настрій, і часто виявляють його в різкій формі, звідси і виникають труднощі в стосунках з однолітками та дорослими. Тому з метою розвитку емоційної сфери дошкільників практичний психолог Ремезівцівського НВК провела заняття «Мандрівка в країну емоцій».

На занятті діти закріпили вміння впізнавати та виражати емоції (радості, суму, злості, страху), формували позитивне ставлення до оточуючих, створювали комфортний психологічний клімат в групі, бадьорий радісний настрій та вправлялися в умінні підтримати бесіду, брали участь в колективній розмові.

Розвивальне заняття проходило у формі гри, тому зацікавило дошкільників. Вони були уважними та активними.

 

 « повернутися до списку новин