Діти малюють про безпеку праці
Щороку учні Тростянецької ЗОШ І-ІІ ступенів беруть активну участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Цей конкурс проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні. Його метою є привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо активної молоді, до проблем у сфері охорони праці.
Ось і цього року юні художники 5-9 класів відгукнулися на пропозицію учителя образотворчого мистецтва школи Гнатів О. створити малюнки про охорону праці батьків чи рідних. Своїми творами діти закликають дорослих серйозно ставитися до безпеки на робочих місцях і дбати про здоров’я. Як знаки оклику малюнки стверджують: щастя там, де діти впевнені, що дочекаються батьків із роботи.
Учні спробували свої сили, а найкращі роботи тепер прикрашають вестибюль школи. Усі вони були виконані з думкою про те, що обов`язків, правил слід завжди дотримуватись. Дирекція школи дякує за небайдужість і бажає учням творчих успіхів у майбутньому! Вітаємо їх!
Учитель образотворчого мистецтва
Гнатів О. В.