Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Районні змагання з легкої атлетики та легкоатлетичного 4-борства

Нещодавно на стадіоні «Сокіл» м. Золочева відбулися районні змагання з легкої атлетики та легкоатлетичного 4-борства, в яких взяли участь учні 16 ЗЗСО Золочівського району.

Переможцями стали:

  • з легкої атлетики:

стрибки в довжину (дівчата)
І місце  – Талащук Людмила (Поморянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Максимчук Софія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІІ місце – Масник Діана (Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.)
стрибки в довжину (юнаки)
І місце  – Буняк Анатолій (Шпиколоський НВК)
ІІ місце – Третяк Арсен (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІІ місце – Кіляр Віталій (Білокамінський НВК)

біг 100 м (юнаки)
І місце  – Буняк Анатолій (Шпиколоський НВК)
ІІ місце – Баник Олег (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1)
ІІІ місце – Воєвода Богдан (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
біг 100 м (дівчата)
І місце  – Забитівська Анастасія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІ місце – Славінська Ольга (Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ місце – Максимчук Софія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

метання м’яча (юнаки)
І місце  – Дзядик Роман (Скварявська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Шестаков Костянтин (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІІ місце – Галай Віталій (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
метання м’яча (дівчата)
І місце  – Попадюк Каріна (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1)
ІІ місце – Шмигер Катерина (Золочівський економічний ліцей)
ІІІ місце – Максимчук Вікторія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

біг 1500 м (юнаки)
І місце  – Ткач Василь (Полянський НВК)
ІІ місце – Михайлів Назар (Ясеновецький НВК)
ІІІ місце – Дикий Остап (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

штовхання кулі (дівчата)
І місце  – Масник Діана (Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Гавришків Ілона (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)
ІІІ місце – Попадюк Каріна (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

штовхання кулі (юнаки)
І місце  – Дзядик Роман (Скварявська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Голдій Ростислав (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІІ місце – Когут Назар (Ремезівцівський НВК)

біг 1500 м (дівчата)
І місце  – Талащук Людмила (Поморянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Квас Зоряна (Сновицький НВК)
ІІІ місце – Нечипор Юлія (Плугівський НВК)

біг 200 м (дівчата)
І місце  – Славінська Ольга (Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІ місце – Максимчук Вікторія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІІ місце – Талащук Людмила (Поморянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
біг 200 м (юнаки)
І місце  – Михайлів Назар (Ясеновецький НВК)
ІІ місце – Воєвода Богдан (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
ІІІ місце – Дикий Остап (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)

біг 400 м (дівчата)
І місце  – Забитівська Анастасія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІ місце – Гайдар Соломія (Шпиколоський НВК)
ІІІ місце – Брадарські Аліна (Плугівський НВК)

  • з легкоатлетичного 4-борства:

особистий залік (дівчата)
І місце  – Макарчук Марія (Шпиколоський НВК
ІІ місце – Хміль Тетяна (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1)
ІІІ місце – Талащук Людмила (Поморянська ЗОШ І-ІІІ ст.)
особистий залік (юнаки)
І місце – Третяк Арсен (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
ІІ місце – Васечко Віталій (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1)
ІІІ місце – Карбівник Ілля (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

командні (дівчата)
І місце – Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1
ІІ місце – Поморянська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Сасівський НВК
командні (юнаки)
І місце – Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2
ІІ місце – Сасівський НВК
ІІІ місце – Плугівський НВК

Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Золочівської РДА.

Відділ освіти дякує усім залученим до організації та проведення районних змагань з легкої атлетики та легкоатлетичного 4-борства: дирекціям і вчителям фізичної культури ЗЗСО, дирекції, тренерам та лікарю ДЮСШ, водіям шкільних автобусів.


 



« повернутися до списку новин