A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Тематичний тиждень «Захисти мої права, бо дитина я мала» у ДНЗ №3 "Сонечко"

Дата: 09.12.2019 12:13
Кількість переглядів: 674

У світі всі малята –
і хлопчики й дівчата –
повинні право мати,
щасливими зростати.
У Золочівському ДНЗ №3 «Сонечко» з 02 по 06 грудня 2019 р. було організовано проведення тематичного тижня «Захисти мої права, бо дитина я мала».

До початку тематичного тижня вихователем–методистом була проведена робота з правового виховання з педагогами закладу, надана консультація «Методи правового виховання в ДНЗ», узгоджено план роботи. Під час тижня правової освіти дошкільнят, вихователі в кожній віковій групі провели низку занять, бесід, ігор, які були спрямовані на ознайомлення дітей з правами, визначеними Конвенцією ООН з прав дитини. Тематика яких була різноманітною: «Я дитина мала захистіть мене від зла» (І мол. гр.); «Права людини для дітей» ( мол. гр.); «Я і моя родина» (сер. гр.); «Права дітей ми поважаємо, малих жаліємо, не ображаємо» (ст. гр.). Використовувались в роботі з дітьми й дидактичні ігри : «Я маю право», «Я не повинен…», «Назви лагідно»,  «Назви повне ім’я», « У пошуках скарбів», «Знай права», «Сонечко веселе - сонечко сумне», «Як тебе звати?». Читали дошкільнятам художню літературу, розучували з ними вірші на тему правового виховання.  Для дітей садочку вихованці старшої групи показали театральну виставу «Добро починається з казки». Музичний керівник Коропатніцька В.Ю.  провела загальносадову музичну розвагу «Мої права». В закладі була організована й виставка дитячих робіт «Я маю право». Виховання дошкільнят неможливе без активної участі батьків, тому при проведенні тематичного тижня приділялася велика увага і цьому напрямку роботи. В кожній віковій групі  було надано правову інформацію у батьківський куточок, проведено з батьками консультації на обрану вихователями тему:«Великі права маленької дитини» (І мол. гр.),«Дотримання прав дитини» ( мол. гр.), «Роль сім’ї у розвитку особистості дитини, етика стосунків між дітьми та батьками» (сер.гр.), «Обов’язки батьків. Конвенція ООН про права дитини» (ст. гр.) тощо. Також батьки вихованців прийняли активну участь у виставці малюнків « Я маю право».

Навчаймо дітей знати свої права та поважати права кожної людини,  виконувати свої обов’язки завжди і всюди, а також дотримуватись взаємоповаги один до одного, адже щаслива дитина – це така дитина, яка: знає, що її люблять (незалежно ні від чого), відчуває свою захищеність, свою унікальність,  підтримку з боку батьків в подоланні незнайомих ситуацій. Це така дитина, яка є творцем свого життя.

Вихователь
Лабаз Л.Я.« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень