Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Львівської області

Цей день відзначили і учні Великовільшаницької ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Цей день відзначили і учні Великовільшаницької ЗОШ І – ІІІ ступенів. 

Моя мово! Мово невмируща!

                   Нездоланна в просторі віків,

                   Ти потрібна нам, як хліб насущний,

                   Як дарунок вічний прабатьків.

 

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи землі  відзначають     Міжнародний  день  рідної  мови. Саме так вчені-лінгвісти намагаються привернути увагу людей щодо володіння рідною мовою.

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов'язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Цей день відзначили і учні Великовільшаницької ЗОШ І – ІІІ ступенів. У школі пройшла мовознавча квест-гра «У царстві рідної мови». Представники кожної команди  отримали маршрутні листи.  Під час проходження різних етапів гри учні продемонстрували гарні знання та вміння з рідної мови. Останньою зупинкою кожної команди стала станція «Творча», під час якої  учні продемонстрували свої творчі номери.

На завершення учні були нагороджені грамотами та призами. Сподіваюся, що діти зробили висновки і зрозуміли, що мова – це  той  інструмент,  який  єднає  націю,  народність, народ до єдиного цілого. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти  і  розумно  збагачувати.

 

 

 « повернутися до списку новин