A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Районний семінар-практикум молодих учителів початкових класів

Дата: 18.11.2019 11:54
Кількість переглядів: 80

Виховати  компетентного  творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Робота педагогів супроводжується постійним спонуканням до творчості, жоден учитель не застосовує загальновідомі методики без свого відтінку, свого наголосу. Розуміючи важливість і складність проблем, що постають перед ними, учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу. Саме з цією метою  14 листопада 2019 року  у Золочівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 проведено семінар-практикум з теми «Впровадження  інноваційних форм і методів навчання в освітній процес початкової школи з метою формування всебічно розвиненої особистості в умовах становлення  Нової  української  школи».

У семінарі взяли участь вчителі початкових класів, які є першопроходцями в умовах становлення  НУШ.

Методист районного методичного кабінету Л.Я.Сабадаш, окреслила тему, мету, завдання семінару та зазначила, що головна мета НУШ – це створення школи, яка даватиме учням не лише знання, а й уміння застосовувати ці знання у житті. У такій школі мають прислухатися до думки учнів, вчити їх креативно й критично мислити. Важливо, аби основна увага спрямовувалася не на запам’ятовування, а на розвиток компетентностей, можливість учневі оволодіти уміннями самооцінювання і самоконтролю.

Педагоги Золочівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Калітовська І.І., Ковбаса І.В., Якимчук І.І., Рак Г.З., Гончарівської ЗОШ І-ІІ ст. Кулеба Н.Ю., Струтинської ЗОШ І-ІІ ст. Бойко Г.Я., Колюбінська Н.З. провели майстер-класи з використання сучасних методик.

Головний акцент  під час роботи семінару був спрямований на формування в учнів компетентностей, потрібних для успішної  самореалізації в суспільстві.« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень