Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Тиждень здоров'я у Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 22.04.2019 11:46
Кількість переглядів: 79

9 квітня 2019 р. Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ст.  відбувся легкоатлетичний крос.

Кросовий біг –  найдоступніший вид легкої атлетики, який  користується популярністю серед молоді та людей старшого віку, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих молодої зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

На святковому відкритті змагань була присутня уся школа.  На старт легкоатлетичного кросу вийшли 20 учнів школи. Дівчата та хлопці 5-8 класів змагались на дистанції 600м. Найкращий результат серед дівчат  на даній дистанції показала учениця 8 класу Мудрак Руслана. Друге місце посіла Москвитин Світлана, учениця 6 класу.Третьою стала учениця 5 класу Салівончик Ольга. Серед юнаків на дистанції 600 м найкращий результат –показав учень 5 класу Сорока Назар. Друге місце посів Михайлишин Роман. На третьому місці – Болюбаш Ярослав.

По дистанції 1500 м. Перше місце серед дівчат зайняла учениця 10 класу Стахів Романія. Друге місце посіла Захарчук Богданна учениця 9 класу. Третьою стала учениця 10 класу Воловець Світлана. Серед юнаків по дистанції 1500 м. Найкращий результат показав учень 9 класу Михайлишин Олег. Друге місце посів Сторожук максим учень 8 класу. Третє місце учень 6 класу Салівончик Дмитро.

По дистанції 800 м  серед дівчат. Перше місце посіла учениця 5 класу Зайло Юлія. Друге місце посіла учениця 5 класу Брославська Таміла. Третє місце посіла учениця 7 класу Трач Вікторія.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.