Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Як навчати цікаво

Як перетворити навчання на захопливе заняття? Як заволодіти увагою учнів, які часто втрачають інтерес до знань? Як навчати тих, хто з легкістю оволодіває сучасними технологіями та складною технікою? Відповідь проста. Щоб зацікавити дітей, які живуть в інформаційно-цифровому світі, учитель сам повинен мати у своєму розпорядженні яскраві інтерактивні матеріали та освоїти новітні технології.
Упродовж листопада-грудня 2019 року вчителі Золочівського економічного ліцею ділилися досвідом застосування новітніх технічних засобів на уроках, підвищували свою компетенцію в їх використанні.

Ліцеїсти у співпраці з педагогами могли переконатися в перевагах інтерактивних технологій у процесі здобуття знань: спільно працювали над зображеннями, таблицями; редагували інформацію в реальному часі; переглядали та обговорювали навчальні відеоролики; створювали малюнки, схеми, карти; використовували ресурс онлайн-сервісу LearningApps з широким вибором інтерактивних завдань. Такий сучасний підхід до навчання не лише підвищував мотивацію ліцеїстів, а й стимулював їх активну пізнавальну діяльність. Як результат, завдяки різноманітним засобам візуалізації навчання уроки були більш продуктивними, жвавими і цікавими.  

Звичайно, інтерактивні технології – це лише один із факторів, які впливають на успішність дітей. Але додаючи до традиційної навчальної схеми «учитель – дошка – крейда» нетрадиційні форми і методи, сучасні засоби, ми матимемо омріяний результат – мотивованих, зацікавлених учнів. Саме цього хочеться побажати вчителям у новому році!

Чикайло І.А., заступник директора
Золочівського економічного ліцею« повернутися до списку новин