Зустріч з воїном АТО
12 лютого 2019 року учні Струтинської ЗОШ І-ІІ ступенів мали змогу зустрітися з Баб’яком Олегом Богдановичем, уродженцем с. Струтин, Золочівського району, Львівської області, 24.09.1987 р.н., воїном АТО, колишнім учнем та випускником цієї школи.
Зу
Він був у бойових діях, а саме:
- Луганська обл. м. Сватове – 20 грудня – 23 лютого 2014 – 2015 р.
- Харківська обл. м.Чугуїв – 3 липня – 4 вересня 2014 р.
Саме такі хлопці кожного дня жертвують своїм життям, здоров’ям. Вони терплять страшний біль у тілі, коли поранені, втрачають багато часу, який могли б провести зі своєю родиною. Воїни намагаються хоча б якось виживати в жахливих умовах, триматися в сильний мороз, терпіти невимовну спеку.
Сльози виступають на очах, коли розумієш, що ці хлопці жертвують собою заради Батьківщини. Це справжні патріоти! Вони не тікають з країни, не переховуються, а відважно йдуть у зону АТО і воюють за незалежність Батьківщини.
Цінуймо нашу Україну й тих людей, що готові віддати все заради світлого майбутнього. Патріотизм - це щира любов до держави. Люди повинні розвивати свою країну. Лише та людина, яка готова піти на жертви заради Батьківщини, робить внесок у розвиток своєї країни, не тікає від труднощів, допомагає державі, може називатися справжнім патріотом.