Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Львівської області

1 – грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом у Колтівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку першого грудня. СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникла перед людством наприкінці ХХ століття.
Колтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів теж не залишилась осторонь цієї акції. Кожен небайдужий носив червону стрічку, одинадцятикласниці Барбарук М. та  Кіндрат А. по класах провели інформаційні хвилинки «Правда про СНІД»,  серед школярів 9-11 класів проходило анкетування «Що ти знаєш про ВІЛ та СНІД?». 

Практичний психолог Гасій Г. М. провела тренінгове заняття для учнів 11 класу «Захисти себе від ВІЛ…», на якому школярі дізналися  про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається, були продемонстровані відеоматеріали «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас!», «Чому так важко вилікувати ВІЛ-СНІД?», а на завершення учні виконали вправу «Ситуації, в яких ми ризикуємо».

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.« повернутися до списку новин