Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Останній дзвоник у Шпиколоському НВК

Ну от і все.
Останній день і мить.
Остання зустріч, погляди зріднілі.
Душа болить, сльоза в очах тремтить.
Учнівські роки в вирій відлетіли.
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду - чудові літні канікули. А сумне, бо дзвоник востаннє лунає для найстарших учнів - одинадцятикласників.

31 травня 2019 року із Шпиколоським НВК попрощалося дванадцять чудових, молодих, сповнених надій, таких юних, але вже дорослих людей.

Розпочав лінійку і привітав всіх з закінченням навчального року директор школи Галян А. В. Після цього відбулася церемонія нагородження переможців та призерів учнівських олімпіад та конкурсів. У багатьох присутніх з’явилися сльози радості і смутку водночас, коли зі словами подяки виступили випускники. Також вітали найстарших учнів перша вчителька Муц О.М., класний керівник Гуляк Л.П. та мати випускника Буняк М.В. 

Вітаємо одинадцятикласників із закінченням школи і бажають вдалого старту у доросле життя, успішного пошуку своєї справи і своїх інтересів, вірних друзів і підтримки рідних, блискучих ідей і перспективних горизонтів, щастя в душі і вічного прагнення до своїх мрій.

Від школи, як від лагідної мами, 
В життя доросле, в зоряну блакить, 
Одинадцятий клас ваш журавлями, 
На зустріч сонцю впевнено летить! 

Стоїть на злеті клин ваш журавлиний, 
Щоб горизонт розрізати крилом! 
Нехай в житті удача вас не кине,

Щасливої вам й доброї путі!

 « повернутися до списку новин