Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Олімпійський тиждень у Заставненському НВК

Уже стало доброю традицією у Заставненському НВК кожного року у  вересні проводити Олімпійський урок. Цьогоріч любителям здорового способу життя запропонували виховний захід під гаслом «Стань у ряди олімпійців!»

Вчитель фізкультури Володимир Мельниченко цікаво розповів школярам про історію виникнення Олімпійських ігор, програму змагань, олімпійську символіку. Було виголошено текст олімпійської присяги. Неабияку зацікавленість в учнів викликала інформація про відродження сучасних Олімпійських ігор та  структуру сучасного олімпійського руху. Бесіда про  розвиток олімпійського руху в Україні сприяла вихованню патріотизму та гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародній арені. Учні також дізнались про те, скільки сил та щоденної важкої роботи потрібно для того, аби завоювати олімпійську медаль.

У кожного  є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і, щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру в свої сили, а також докласти багато зусиль для здійснення своєї мрії. Бажаємо учням обов’язково її досягти!

 

 « повернутися до списку новин