Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

«Хто крутіший – Рене Декарт чи Франсуа Вієт?» - тема математичних дебатів, проведених випускницями ліцею Синюшкович Соломією та Телятинською Наталею для наймолодших вихованців (ПЛГ-1 та ПЛГ-2).

Учителі математики економічного ліцею наповнили предметний тиждень новими формами роботи. 

Життя завжди вимагало і вимагає від учителя творчої праці. А вона полягає в тому, щоб викликати в учнів інтерес до навчання, кожного предмета зокрема. Цікавим, звичайно, є щось яскраве та нове, бо знайоме та буденне швидко набридає.

Учителі математики економічного ліцею наповнили предметний тиждень новими формами роботи.

«Хто крутіший – Рене Декарт чи Франсуа Вієт?» - тема математичних дебатів, проведених випускницями ліцею Синюшкович Соломією та Телятинською Наталею для наймолодших вихованців (ПЛГ-1 та ПЛГ-2). Ліцеїсти груп з поглибленим вивченням інформатики (Е-12, Е-22) стали учасниками веб –квесту «З математикою навколо світу», а випускники ліцею –  квесту «Подорож у стінах ліцею». На математичному турнірі змагалися представники всіх ліцейних груп. Упродовж тижня ліцеїсти розв’язували ретро – задачі, математичні ребуси і кросворди, знайомилися із цікавими фактами з життя відомих математиків та їх діяльності.

Було цікаво, пізнавально, творчо. Бажаємо успіхів у вивченні математики!

 

І.А.Чикайло,

 заступник директора

 з навчально – виховної

роботи ЗЕЛ

 

 « повернутися до списку новин