A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

SТRЕАМ - освіта — новий інтеграційний підхід до розвитку, виховання й навчання дітей дошкільного віку

Дата: 06.05.2019 10:30
Кількість переглядів: 262

03 травня 2019 року  у  Золочівському ДНЗ №3 «Сонечко» відбувся районний семінар-практикум «Інтеграція в освітній процес ДНЗ STREAM – освіти, як сучасної інноваційної технології».

В роботі семінару взяли участь педагогічні працівники міста та району: вихователі-методисти та вихователі ДНЗ та НВК. Метою проведення семінару стало розкриття поняття «STREAM – освіти», пріоритетів та можливостей її впровадження  в дошкільну освіту.                                

Завідувач Кравчук О. В. наголосила, що мaйбутнє дepжaви зaлeжить вiд якocтi ocвiти, тoму вoнa пoвиннa бути випepeджальнoю, вiдпoвiдaти тeндeнцiям poзвиткy cycпiльcтвa в мaйбутньoмy. Oдним iз нaпpямкiв iннoвaцiйнoгo розвитку,  виховання й навчання дітей дошкільного віку є впровадження нового інтеграційного підходу – SТRЕАМ–освіта. Модератор семінару вихователь-методист Цоба Л. Н. ознайомила присутніх з технологією STREAM = Science, Technology, Reading + Writing, Engineering, Arts and Mathematics— акронім слів — природничі науки, технологія, читання + письмо, інжиніринг, мистецтво, математика. До уваги учасників семінару було представлено  презентацію, звіт про апробацію програми «STREAM – освіта, або Стежинки у Всесвіт», фото та відео про роботу, яка проводиться у дошкільному навчальному закладі №3 «Сонечко» по впровадженню цієї технології. Вихователь Микитюк М.О. поділилась досвідом з навчання дітей раннього віку читанню за  методикою Г. Домана. Присутні отримали поради та матеріали щодо реалізації STREAM-освіти у дошкільних закладах. Усі брали активну участь у семінарі, відпрацьовували практичні навички в навчальних іграх: квадрат                В.Воскобовича, геоконт, «Дерево Піфагора», гра–стратегія «В гості до колег», «Будуй наосліп», «Творимо з цеглинками» та  збудували пряниковий дитячий майданчик майбутнього. Живе спілкування, цікаві ідеї надихнули учасників семінару на нові звершення щодо запровадження напрямів STREAM-освіти в роботу з дошкільниками. Методист відділу освіти Мартинишин О. Г. високо оцінила роботу педагогів ДНЗ та підкреслила актуальність STREAM-освіти у  роботі закладів дошкільної освіти. За результатами проведеного семінару–практикуму учасники висловили свої враження від заходу.

Колектив ДНЗ № 3 «Сонечко» щиро вдячний учасникам за активність, творчість та бажання пізнавати щось нове та незнайоме. Сподіваємось, що програма «STREAM – освіта» стане невід’ємною складовою розвитку майбутніх інженерів та винахідників, які формуватимуться вже з дитячого садка.

 Вихователь – методист
Цоба Л.Н.

 

 « повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень