A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Інтегрований  підхід до  формування екологічної культури дошкільників – життєва необхідність сучасності

Дата: 12.12.2019 10:19
Кількість переглядів: 120

Природа своєю різноманітністю змалечку привертає увагу дітей, збагачує їх, стає джерелом радісних відкриттів і переживань. Природа повинна відкритися перед дитиною як жива лабораторія, де можна спостерігати і вивчати життя її мешканців, успішно оволодіти елементарними правилами поведінки, уміннями та навичками розумного використання та примноження її багатства. Екологічне виховання у ДНЗ  покликане значно посилити пізнавальні можливості дітей завдяки формуванню у них допитливості та стійкого інтересу до навколишнього світу.   У    дошкільному навчальному закладі №4 м.Золочева одним із пріоритетних завдань у цьому навчальному році є «Інтегрований  підхід до  формування екологічної культури дошкільників – життєва необхідність сучасності».

Прищепити дітям любов до природи допомагають різноманітні форми роботи. Метою цієї роботи стало формування системи знань, поглядів, переконань, які є основою відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища, тобто, формування екологічної культури дошкільників.  Перед колективом закладу постали такі завдання: збагатити чуттєвий досвід дітей у процесі пізнання природи; знаходити можливості для прямих або опосередкованих контактів дітей з природою; розвивати пізнавальні інтереси;організувати посильну трудову діяльність у природі;  розвивати вміння класифікувати живу природу;  активізувати знання і практичний досвід в різних видах діяльності.

Цікавим доступним, виховним  та повчальним  було проведено заняття «Допомога пташкам» працівником із відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля», Мирославою Пилипчук- Єргуньовою.  Яка у дуже доступній змістовній формі для дошкільнят санаторної групи розказала про наших друзів птахів про турботливе ставлення до них. А згодом і зробили  творчі роботи  «Міні годівнички для пташок». Дошкільники не тільки поповнили знання про живу  природу але і зробили  хороший вчинок потурбувалися про зимуючих пташок.

Методист ДНЗ №4
 Величко М.В.« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень