Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Козацькі забави у Плугівському НВК

13 жовтня, з нагоди Дня Захисника України та Дня українського козацтва, у Плугівському НВК I-III ступенів відбувся спортивно-розважальний захід «Козацькі забави».

         

    Учні п’ятого класу (класний керівник Семанчук Ю.М.) з особливим запалом брали участь у різноманітних конкурсах, пригадували джерела національної історії та культури. Під час виховного заходу діти усвідомили себе частинкою великого українського народу, загартувалися фізично і морально.

 

   Дві команди козаків – «Чайка» та «Козацька люлька» підтвердили, що вони - це наша опора, відвага та захист. Свою мужність, спритність, активність та патріотизм учні проявили у козацьких конкурсах, а саме: «Переправа через річку», «Влуч у ціль», «Забави кашоварів», «Ложка кулешу», «Сильний духом», «Козацька спритність», «Доставка цінних паперів».

  Спортивно-розважальний захід надихнув усіх боротися на відродження рідної мови, національної культури, проникати в таємниці історії та добрими ділами стверджувати, що козацькому роду нема переводу!« повернутися до списку новин