Леся Українка... Це ніжне й дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу.
Дата: 28.02.2020 09:30
Кількість переглядів: 128
Леся Українка... Це ніжне й дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу. Її життя – це легендарний подвиг жінки, яка втілює в собі силу і мудрість, талант і щиру душу. ![](https://rada.info/upload/users_files/43978239/ba141abb84069357638622e906fa8ded.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/43978239/ba141abb84069357638622e906fa8ded.jpg)
З нагоди дня народження видатної письменниці 25 лютого працівниками нашої бібліотеки було проведено літературний вернісаж "Вітрила її долі". Захід було проведено в Глинянській школі для учнів 10-А класу. Також до уваги присутніх було оформлено книжкову виставку-персоналію "Поетеса злому століть".
![](https://rada.info/upload/users_files/43978239/790706b82e71c19009a23935f4612f41.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/43978239/9c4d9eb1bc68412a0a4c40be7674c36c.jpg)
Працівники бібліотеки вдячні за допомогу в організації заходу вчителю української мови і літератури Віблі С. М.