Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Районні змагання з легкої атлетики

04 квітня 2019 року на стадіоні «Дружба» м. Золочева відбулися районні змагання з легкої атлетики, в яких взяли участь 110 учнів із 11 ЗЗСО району.

Переможцями стали:

біг 100 м серед дівчат
1 місце – Добрянська Мар’яна (Сновицький НВК), 2 місце – Забитівська Анастасія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2), 3 місце – Микулишин Олександра (ЗЕЛ)

біг 100 м серед юнаків
1 місце – Цвігун Ігор (Ремезівцівський НВК), 2 місце – Сипко Юрій (Полянський НВК), 3 місце – Хахула Руслан (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

біг 200 м серед дівчат
1 місце – Добрянська Мар’яна (Сновицький НВК), 2 місце – Максимчук Софія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2), 3 місце – Гаврилишин Вікторія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

біг 200 м серед юнаків
1 місце – Марноцький Арсен (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2), 2 місце – Кіляр Віталій (Білокамінський НВК), 3 місце – Гудько Юрій (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

біг 400 м серед дівчат
1 місце – Забитівська Анастасія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2), 2 місце – Каменська Вікторія (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3), 3 місце – Масник Діана (Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ст.)

біг 400 м серед юнаків
1 місце – Кіляр Віталій (Білокамінський НВК), 2 місце – Марноцький Арсен (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2), 3 місце – Горєлов Віктор (Плугівський НВК)

біг 800 м серед дівчат
1 місце – Новак Марія (Шпиколоський НВК), 2 місце – Квас Зоряна (Сновицький НВК), 3 місце – Гавришків Ілона (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)


біг 1500 м серед юнаків
1 місце – Кулішко Віталій (Шпиколоський НВК), 2 місце – Загурський Дмитро (Білокамінський НВК), 3 місце – Ткач Василь (Полянський НВК)

штовхання кулі серед дівчат
1 місце – Височанська Марта (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2), 2 місце – Петрів Юлія (Шпиколоський НВК), 3 місце – Гавришків Ілона (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

штовхання кулі серед юнаків
1 місце – Гуляк Олег (Ремезівцівський НВК), 2 місце – Рибка Андрій (Шпиколоський НВК), 3 місце – Голдій Роман (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2)

метання м’яча серед дівчат
1 місце – Ігнатів Софія (Золочівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №2), 2 місце – Миськів Надія, 3 місце – Гавришків Ілона ((Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3)

метання м’яча серед юнаків
1 місце – Мерза Юрій (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4), 2 місце – Дибно Андрій (Шпиколоський НВК), 3 місце – Галай Віталій (Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4).

Переможці змагань нагороджені грамотами відділу освіти.

Відділ освіти Золочівської РДА дякує директору, тренерам і лікарю ДЮСШ, вчителям фізичної культури, водіям шкільних автобусів за організацію і проведення районних змагань з легкої атлетики.

 


 



« повернутися до списку новин