Відділ освіти Золочівської районної державної адміністрації Львівської області

Я маю право

На початку нового навчального року до Золочівської ЗОШ I-III ст. №4 завітала начальник відділу "Золочівське бюро правової допомоги" (Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області) Ольга Ігорівна Сагата і провела цікавий урок-тренінг для дітей 8-12 років "Я маю право".

На сьогоднішній день, тема дотримання прав дитини є дуже актуальною. Адже, сучасна освіта має бути спрямована на: розвиток особи, талантів, здібностей дитини, на виховання поваги до прав людини та основних свобод, на підготовку дитини до свідомого життя у вільному суспільстві в дусі миру, дружби, розуміння, толерантності і рівноправності, на виховання поваги до навколишньої природи (Ст. 28 Конвенції ООН).

Учні 3-Б та 5-А класів розпізнавали права дітей, переглядаючи мультфільми, мандрували "Картою прав дитини", створювали Дерево прав та обов'язків.

Маємо надію, що знання, отримані на уроці, стануть дітям у пригоді. Важливо, щоб учні пам'ятали не лише про свої права, але й обов'язки. Висловлюємо вдячність Ользі Ігорівні Сагатій та сподіваємось на подальшу співпрацю.

 « повернутися до списку новин