Відділ з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області

Вистава "За двома зайцями" театру ім. М.Заньковецької на сцені Золочівського районного народного дому

19 березня 2019 року учні ЗЗСО  та освітяни Золочівського  району мали можливість переглянути виставу «За двома зайцями» за однойменною п’єсою Михайла Старицького у постановці артистів Львівського Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької в Золочівському районному народному домі ім. І. Білозіра.  Режисер – заслужений діяч мистецтв України Орест Огородник. Художник-постановник – Мирок Кипріян. Хореограф – Олена Балаян.

Глядачі мали змогу насолодитися не лише неймовірним талантом та грою акторів, а й вдало підібраними костюмами та гримом. Яскраві типажі, незвичайні ситуації і нескінченна гонка Голохвастова за горезвісними метафоричними «зайцями» наповнити душу новими емоціями та підняли усім  настрій.
Актори намагалися донести до глядача головну мораль вистави: брехня – це зло. Окрім брехні і проблеми соціальної нерівності у п’єсі висміюється і життя зрусифікованих українців ХІХ століття. Так історично склалося, що  мовне питання, на жаль, є актуальним і в наш час.
Дякуємо колективу театру за прекрасну атмосферу і неймовірно позитивно проведений час, бажаємо їм творчого натхнення і подальшого процвітання. Сподіваємося на нові зустрічі та нові вистави.


« повернутися до списку новин